REGISTRACE

17. června 2018 v 19:50 | Zdeňka |  NAKUPUJTE SE SLEVOU
TianDe


Kosmetická firma TianDe byla již v předchozím článku představena po stránce výrobků. Nyní ještě musíme doplnit tuto informaci v krátkosti o další informace, jak na kosmetice ušetřit, jak získat okamžitou slevu 35%, a popřípadě si vydělat další peníze. Zajistit si i peníze do budoucnosti.

Tak jako u spousty jiných společností, budete-li registrováni u tianDe se svým ID, máte možnost získat okamžitou slevu na každý nákup 35% oproti normální prodejní ceně. Za tuto nákupní cenu můžete nakupovat nejen pro sebe, ale i pro svoje známé.

Výhodnější ovšem je zaregistrovat svoje známé pod sebe, tím budou mít i oni možnost nakupovat okamžitě se slevou 35% a navíc, což je velice důležité, budete mít i odměnu za jejich nákupy. To je další Váš příjem a ne nepodstatný. Mimo dalších odměn.

Další odměny a systém odměn Vám vysvětlíme po registraci. V případě zájmu o výraznou slevu, další odměny a především registraci, napište prosím do komentáře nebo do zprávy autorovi - Zdeňce, popřípadě uveďte ve zprávě i mailovou adresu, Zdeňka se Vám ozve ( většinou do 24 hodin ) a bude se Vám zcela věnovat.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama