O TianDe

17. června 2018 v 1:23 | Zdeňka |  O tianDe

TianDe je unikátní kosmetika a produkty pro zdraví, která je vyráběná dle originálních tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje.Produkty obsahují vysoké procento přírodních složek a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost a zároveň velmi jemně působí na organismus. Při správném používání těchto produktů je výsledek srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Společnost tianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur.
Produkcí tianDe je kolekce exkluzivních kosmetických prostředků a výrobků, které byly vyvinuty na základě starodávných receptur orientální medicíny a nejnovějších vědeckých poznatků. Každý výrobek tianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience, jako jsou výtažky z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos, aj.), éterické oleje (z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík).

Díky vysokému procentuálnímu obsahu přírodních složek ve výrobcích tianDe získáte vysokou účinnost a jemné působení na vaši pokožku.

Produkty mají příznivý vliv nejen na tělo, ale i na duši. Proto na každém z nich najdete vyšší duchovní značku spojení s Bohem a Vesmírem symbol Óm.

Óm je symbolem absolutna a sjednocení všech moudrostí.


Zdeňka - Styling pokec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama