Moje vize blogu.

19. června 2018 v 14:30 | Petr |  O nás

Měl bych se tedy i já představit a napsat něco o sobě. Jmenuji se Petr. Možná mne znáte z fb.

Jsem člověk sice z města, ale velice inklinující k vesnici už od dětských let. Vzhledem k většině příbuzenstva na vesnici.


Proto i moje vize mé budoucnosti vychází právě ze života s příbuznými na vesnici. Pak rovněž 20 let strávených na hřbetu koní - a to je to nejkrásnější co může v životě nastat. Každému bych přál si aspoň jednou sednout na koně a projít se. Což můžeme přes blog nakonec zorganizovat.


Vzhledem k tomu všemu byl vždy můj sen bydlet na vesnici a mít svůj statek. V posledních deseti letech se k nám začala vracet myšlenka rodových soběstačných statků a života v souladu s přírodou se vším všudy. Což vyústilo v myšlenu zřízení rodné strany ( ne moje myšlenka, ale přiřadil jsem se k ní ).


No a v poslední řadě - kdo koukáte na internet, najdete na něm spoustu informací ke kdejakému tématu,problému, ale aby jste našli vše co vás zajímá na jednom místě, musíte strávit spoustu času s hledáním. A proto myšlenka vytvořit jeden blog, jedno místo, kde najdou všichni normální lidi vše co potřebují a chtějí najít - zdraví, láska, bylinky styling, oblékání pro náctileté, i pro sátileté, léčitelství, auta, motorky, prostě pokec o všem možném.


Proto blog tak jak se začíná tvořit a rodit, doufám, že se i v tomto splní můj sen. K tomu potřebujii vás spoutvůrce blogu, proto pište, komentujte, účastněte se soutěží, dejte o sobě vědět a pomozte nám s tvorbou blogu - vždyť bude hlavně pro vás. Nejen mě, ale hlavně Zdence.


Na mne pak bude vše týkající se mužů a jejich zájmů a koníčků - styling, tetování, stavování, kosmetika ( líbít se ženám ), wellness, fitka, motorky, auta, cestování, karavany apod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama