Červen 2018

Feng Shuej obývací pokoj.

29. června 2018 v 22:35 | Zdeňka |  FENG SHUEJ

Feng shui chápe obývací pokoj jako místnost příležitosti. Když vám starý kamarád nebo soused nečekaně zaklepe na dveře, potom je obývací pokoj jednou z prvních místností, které nově příchozí spatří. Je to místnost příležitosti a potenciálu, ve které se spojuje několik aspektů života včetně kariéry a vztahů. V dobře navrženém obývacím pokoji bude mít váš host pocit jistoty, co se týká vás, ale i jeho pobytu ve vašem domě.

Je zde několik základních věcí, které můžete udělat, abyste si vytvořili harmonický feng shui obývací pokoj:

První důležitou věcí je pozice židlí a pohovek. V ideálním případě by měly být umístěny čelem ke dveřím nebo by alespoň neměly být zády k nim. Lidé sedící ve feng shui obývacím pokoji by měli být vždy schopni vidět na dveře, aniž by se museli otáčet. Sedadla by měla být rozmístěna do osmiúhelníku nebo kruhu.

  • Ve feng shui obývacím pokoji by měl být dostatek světla. Tmavé rohy a zákoutí by měly být prosvětleny kombinací jasných barev, rostlin, zrcadel nebo světel. To k nim přitáhne energii Čchi, která by jinak těmito místy neprotékala. Je důležité, aby mohla Čchi protékat celým prostorem obývacího pokoje, mezi nábytkem a rovněž v rozích.
  • Televize nebo jiné kovové objekty, jejichž elektromagnetické pole narušuje tok Čchi, by neměly být umístěny ve středu feng shui obývacího pokoje. Ideálním centrem pokoje je krb., jemuž by mělo být podřízeno rozmístění nábytku. Je důležité, aby obývací pokoj poskytoval vhodnou atmosféru pro konverzaci a aby se v něm lidé cítili pohodlně a odpočatě.
  • Dalším důležitou součástí feng shui obývacího pokoje jsou zrcadla. Strategicky umístěné zrcadlo má spoustu výhod - přináší více světla do temnějších míst a odráží v sobě symbolický element. Zrcadlo může rovněž obývací pokoj opticky zvětšit nebo může být umístěno tak, abychom v jeho odrazu viděli z vybraného místa na dveře. Pokud má váš obývací pokoj nevhodný tvar, umístěte zrcadla tak, abyste nasměrovali tok Čchi po celém pokoji.
  • Stůl v obývacím pokoji symbolizuje zdraví, a tudíž by měl být čistý a upravený. Tím, že na něj postavíme živé květiny nebo rostliny můžeme rovněž přispět ke zdraví kolem sedících.
  • Tok energie Čchi ve vašem feng shui obývacím pokoji lze podpořit výtvarným dílem, kresbou či pokojovou rostlinou se zakulacenými listy.
  • Obývací pokoj by dle feng shui neměl být přeplněn nejrůznějšími věcmi. Nepokoušejte se sem za každou cenu vtěsnat příliš mnoho nábytku.
  • Ve feng shui obývacím pokoji bychom se měli snažit o dosažení rovnováhy mezi mužskou energií Yin a ženskou energií Yang. Toho lze docílit umístěním ženských elementů, jako například podušek na zem, polštářků na pohovku nebo čerstvých rostlin do středu stolu. Na paměti bychom měli mít, že feng shui neuznává sušené rostliny a nedoporučuje jejich použití při výzdobě obývacího pokoje. Výzdoba obývacího pokoje ve stylu feng shui má podporovat pocit klidu a relaxace. Rozložení nábytku v obývacím pokoji by mělo být pokud možno více intimní, nejlépe kruhové. Nábytek by neměl být přitlačen přímo na stěny a oblast k sezení by měla být uspořádána takovým způsobem, aby se hosté cítili pohodlně a seděli čelem ke dveřím.
  • Vchod do obývacího pokoje by měl být čistý, dostatečně osvětlený a bez zbytečných věcí, které by znesnadňovaly průchod Čchi. Nikdy neumisťujte zrcadlo přímo proti dveřím do obývacího pokoje, aby nebylo Čchi odraženo zpět. Nezavěšujte smutné obrázky nebo fotografie tak, aby byly první věcí, kterou uvidíte při vstupu do obývacího pokoje. Místo toho sem umístěte fotografie zachycující šťastné chvilky nebo milovanou osobu. Vaše nálada se tak zlepší vždy, když do tohoto pokoje vkročíte.

Feng shuej a bydlení

28. června 2018 v 1:47 | Petr |  FENG SHUEJ

Před domem


Feng shui klade veliký důraz na to, aby byla cesta k vašim domovním dveřím "čistá". Veškeré objekty, které jsou v její blízkosti - živé ploty, květiny a květináče - by měly být v perfektním stavu. Rovněž chodníček k vašemu domu by neměl být nijak znečištěný ani poškozený. Zároveň by měl být kvalitně osvícený, tak aby návštěvníci dobře viděli na cestu. I pro umístění vstupních dveří platí jistá pravidla: především by neměly být umístěny proti lampě nebo stromu, což by negativním způsobem ovlivňovalo tok Čchi. Současně by hlavní dveře neměly být naproti ložnici, kuchyni nebo toaletě.


Domov

Nepořádek je první a nejdůležitější věcí, na kterou se v domě díváme. Často se stává, že je všude, kam se podíváme a je těžké se mu vyhnout. Kolik máte doma šuplíků plných věcí, které nikdy nepoužíváte?

Abyste podpořili hladký tok Chi, odstraňte všechny formy nepořádku - batohy, odpadky, staré oblečení, časopisy atd. Vyčistěte prostory za lednicí, skříněmi a vyčistěte staré police na knihy - prostě všechny prostory, které nejsou zrovna snadno přístupné a kterým v běžném denním shonu nevěnujete příliš pozornosti.

To samé platí pro emocionální nepořádek. Zbavte se starých fotografií, které vám připomínají expřítele nebo někoho, kdo vás zranil. Všechny tyto "staré cetky" nahraďte čerstvými rostlinami nebo květinami - řezané rostliny nejsou příliš ideální, protože z nich uniká Čchi a sušené rostliny v sobě nemají energii žádnou a pouze lapají prach. Nejvhodnější volbou nejsou ani rostliny s dlouhými špičatými listy, místo toho volte rostliny se zakulacenými listy, které vypadají jako penízky.


OknaOkenice by se měly otevírat směrem ven. Pokud máte v oknech závěsy, pak dbejte vždy na to, aby byly pečlivě staženy ke stranám a nebránili tak průniku světla. Na noc závěsy naopak vždy zatahujte, neboť otevřené okno do noci je považováno za původce smůly. Pro závěsy platí, že by měly být vyrobeny z více materiálů, zapadat do sebe a měly by být udržovány čisté, aby nesloužily jako lapače prachu.


OsvětleníVyhněte se ostrému osvětlení a obnaženým žárovkám, tlumené osvětlení je ve feng shui mnohem lepší.

Zrcadla by měla být čistá, umístěna ve výšce hlavy a ideálně oválná a nejlépe jednoduchá bez zbytečných ozdobných prvků.


BarvyČervená, bílá, černá a zlatá jsou čtyřmi nejoblíbenějšími barvami ve feng shui. Používejte proto jejich kombinace kdykoliv a kdekoliv se vám zachce a můžete si být jisti, že tak svému bytu jen prospějete.


Dveře a schodyDveře představují ve feng shui velmi důležitý prvek, neboť umožňují proudění Chi z jedné místnosti do druhé. Pokud jakýmkoliv způsobem váznou či vržou, způsobuje to podráždění a nepohodlí, které se rozšiřuje po celém domě. Neméně významným prvkem je schodiště, neboť Chi plyne domem nahoru a dolů právě po schodech. Pokud jsou schody příliš blízko vchodovým dveřím, hrozí nebezpečí, že bude Chi unikat z domu ven dveřmi. Co se týče tvaru schodiště, ideální je zahnuté, ovšem spirálovité již představuje problém. Pokud jsou schody otevřené, potom Chi uniká otvory mezi jednotlivými schody a nedostává se tak dále do horních pater, která zůstanou bez energie.


Koupelna a toaletyPokud je to možné, snažte se dveře do koupelny vždy zavírat. Na toaletě platí, že je vždy nezbytné sklápět záchodové prkénko dolů. Prkénko nahoře totiž vede k úniku pozitivní energie z domu.


Obývací pokojV obývacím pokoji si dejte pozor na výklenky a rohy - to jsou velmi často tzv. "mrtvá místa" a tok Chi je zde minimální. Pokud se jich nemůžete vyvarovat, pokuste se je alespoň oživit tím, že sem postavíte lampy, rostliny nebo třeba akvárium.

Nejlepší variantou k uspořádání nábytku dle feng shui je postavit nábytek do křivky, kruhu či osmihranu. Sedačka by měla vždy směrovat čelem ke dveřím. Vyvarujte se toho, aby byly pokoje přeplněny nábytkem a přesvědčte se, že jednotlivé kusy nábytku k sobě pasují a nejsou příliš odlišné velikosti.

Dle feng shui by měl být ústředním bodem obývacího pokoje krb, neboť symbolizuje pohyb a pohyb napomáhá toku Chi. Nejvhodnějším místem pro umístění krbu je roh pokoje, což umožňuje volný tok energie.

Důležitým prvkem obývacího pokoje je jeho osvětlení. K prosvětlení tmavých částí použijte rostliny nebo zrcadla.


JídelnaJídelnu není vhodné situovat vedle vchodových dveří. Židle čestného hosta by měla být umístěna čelem ke dveřím. Jídelní stůl by měl být v ideálním případě oválný nebo osmihranný a kolem něho by měl být dostatek prostoru k volnému pohybu.


LožniceV ložnici se vyvarujte umístění postele do přímé linie s dveřmi a naproti ní nevěste žádná zrcadla.

Bydlení podle Feng Shuej

20. června 2018 v 20:35 | Zdeňka |  FENG SHUEJ

Feng Shui znamenalo ve staré Číně umění udržovat ve správné rovnováze vodu (shui) a vítr (feng). Voda je důležitý zdroj zemské energie pro život lidí, rostlin a zvířat, vítr je zdroj energie z nebes. Oba tyto elementy v harmonické rovnováze lidem pomáhají, ale dokáží člověku i škodit (povodně, divoká voda, vichřice). Feng shui umožňuje nastolit harmonii energií, zlepšit naši životní situaci, zdraví a mezilidské vztahy.
V poslední době se stále častěji setkáváme s aplikací feng shui pro úpravu domů, bytů či zahrad. Feng shui napomáhá, aby se lidé v daném místě cítili dobře.


Moje vize blogu.

19. června 2018 v 14:30 | Petr |  O nás

Měl bych se tedy i já představit a napsat něco o sobě. Jmenuji se Petr. Možná mne znáte z fb.

Jsem člověk sice z města, ale velice inklinující k vesnici už od dětských let. Vzhledem k většině příbuzenstva na vesnici.


Proto i moje vize mé budoucnosti vychází právě ze života s příbuznými na vesnici. Pak rovněž 20 let strávených na hřbetu koní - a to je to nejkrásnější co může v životě nastat. Každému bych přál si aspoň jednou sednout na koně a projít se. Což můžeme přes blog nakonec zorganizovat.


Vzhledem k tomu všemu byl vždy můj sen bydlet na vesnici a mít svůj statek. V posledních deseti letech se k nám začala vracet myšlenka rodových soběstačných statků a života v souladu s přírodou se vším všudy. Což vyústilo v myšlenu zřízení rodné strany ( ne moje myšlenka, ale přiřadil jsem se k ní ).


No a v poslední řadě - kdo koukáte na internet, najdete na něm spoustu informací ke kdejakému tématu,problému, ale aby jste našli vše co vás zajímá na jednom místě, musíte strávit spoustu času s hledáním. A proto myšlenka vytvořit jeden blog, jedno místo, kde najdou všichni normální lidi vše co potřebují a chtějí najít - zdraví, láska, bylinky styling, oblékání pro náctileté, i pro sátileté, léčitelství, auta, motorky, prostě pokec o všem možném.


Proto blog tak jak se začíná tvořit a rodit, doufám, že se i v tomto splní můj sen. K tomu potřebujii vás spoutvůrce blogu, proto pište, komentujte, účastněte se soutěží, dejte o sobě vědět a pomozte nám s tvorbou blogu - vždyť bude hlavně pro vás. Nejen mě, ale hlavně Zdence.


Na mne pak bude vše týkající se mužů a jejich zájmů a koníčků - styling, tetování, stavování, kosmetika ( líbít se ženám ), wellness, fitka, motorky, auta, cestování, karavany apod.

Kosmetika a muži

18. června 2018 v 11:08 | Zdeňka |  KOSMETIKA A MUŽI
Muži a kosmetika.

Kosmetika, a zvláště kosmetika pro zdraví není jen záležitostí žen, ale též mužů. Přiznejme si, že jeden z důvodů, proč se ženy líčí, a používají kosmetiku je mimo toho cítit se dobře a být spokojené samy se sebou i to, aby se líbily mužům. Je asi zapotřebí nechat zde i prostor právě mužům pro nákup kosmetiky pro svoje vyvolené k narozeninám, svátkům či jen tak pro radost, nechat si poradit s výběrem, ale znát pro tvorbu blogu i jejich názory na kosmetiku a líčení.

Proto je zde připraveno několik otázek pro muže, odpovědi budou zajisté podnětné, zajímavé.

Odpovědi pište prosím do komentáře. Na všechny otázky samozřejmě odpovídat nemusíte.

1.Do jakého míry se mužům na ženách líbí dnes tolik běžné tetování.
2.Do jaké míry by žena měla být nalíčená na běžnou schůzku, na běžný pracovní den, návštěvu divadla, kina, večeře při svíčkách, plesu.
3.Měla by být žena nalíčená i doma, když se nikam nejde?
4.A co otázka financí - jsou muži ochotni investovat i větší finanční obnos, aby se žena - přítelkyně, manželka líbila nejen jim, ale i jiným mužům.
5.Co všechno by měl obsahovat blog, aby byl hojně navštěvovaný nejen ženami, ale i muži.
6.Kdy naposledy jste ženě nakoupili kosmetiku.
7.Necháváte ženu nakupovat si kosmetiku samotnou, nebo jí při výběru radíte, nebo nakupujete sami dle svého výběru.
8.Znáte kosmetiku, která se líbí a kterou používá vaše žena, partnerka.
9.Kupujete ženám kosmetiku vždy jen k narozeninám, vánocům, jmeninám nebo i jen tak pro radost.REGISTRACE

17. června 2018 v 19:50 | Zdeňka |  NAKUPUJTE SE SLEVOU
TianDe


Kosmetická firma TianDe byla již v předchozím článku představena po stránce výrobků. Nyní ještě musíme doplnit tuto informaci v krátkosti o další informace, jak na kosmetice ušetřit, jak získat okamžitou slevu 35%, a popřípadě si vydělat další peníze. Zajistit si i peníze do budoucnosti.

Tak jako u spousty jiných společností, budete-li registrováni u tianDe se svým ID, máte možnost získat okamžitou slevu na každý nákup 35% oproti normální prodejní ceně. Za tuto nákupní cenu můžete nakupovat nejen pro sebe, ale i pro svoje známé.

Výhodnější ovšem je zaregistrovat svoje známé pod sebe, tím budou mít i oni možnost nakupovat okamžitě se slevou 35% a navíc, což je velice důležité, budete mít i odměnu za jejich nákupy. To je další Váš příjem a ne nepodstatný. Mimo dalších odměn.

Další odměny a systém odměn Vám vysvětlíme po registraci. V případě zájmu o výraznou slevu, další odměny a především registraci, napište prosím do komentáře nebo do zprávy autorovi - Zdeňce, popřípadě uveďte ve zprávě i mailovou adresu, Zdeňka se Vám ozve ( většinou do 24 hodin ) a bude se Vám zcela věnovat.AKNÉ

17. června 2018 v 17:58 | Zdeňka |  AKNÉ a jeho projevy
Jsou pupínky a akné vaše věčné téma? Mnoho lidí dnes trápí akné i v dospělosti. Ať už máte mladistvou problematickou pleť nebo se stále nemůžete zbavit akné, i když už je vám kolem 30.
Všichni to známe z puberty a někteří jedinci se s nehezkými pupínky potýkají prakticky celý život. Akné patří mezi nejčastější kožní choroby a kromě nepříjemných fyzických projevů může přivodit i psychické potíže.

Akné ( latinsky acne vulgaris ) se objevuje především na kůži s nejvyšší hustou folikulů, tedy na obličeji, ramenou, hrudi a zádech. Většina z nás zažije akné v období puberty kvůli nadměrné produkci mužských hormonů, Muži také častěji trpí závaznější formou tohoto onemocnění.

Akné v pubertě způsobuje zvýšená tvorba mazu, jež stojí za vyšší produkcí rohoviny, která spolu s mazem ucpává vývod folikulů. Maz vytváří příznivé prostředí pro bakterie, které přispívají k tvorbě komedomů a zánětu.
Mezi další faktory spojené s akné patří dědičnost, menstruační cyklus podráždění pokožky, stres, nahromadění odumřelých kožních buněk, používání anabolických steroidů a některých léčiv a vitaminů, nevhodné kosmetické přípravky, intenzivní slunění a kouření.

I když instinkt velí zbavovat se pupínků mechanicky vymačkáváním, škrábáním nebo dřením, rozhodně se nejedná o účinný způsob, jak se akné zbavit. Podobné metody mohpu naopak vést ke zhoršení projevů a následně ke zjizvení pokožky.
Nejznámější bakterií způsobující akné je bakterie rodu propionibacterium acnes. Na přítomnost cizích mikroorganismů reaguje imunitní systém prudkou ochrannou, zánětlivou reakcí. Takto se v ucpaném póru utvoří zánět, který je už známým bolavým nebo hnisavým uhříkem.

Akné není infekční, proto je nelze přenést na jinou osobu. Škrábáním nebo neodborným ošetřováním se ale může roznést například na jiná místa na obličeji, protože roznosem bakterie i do jiných, zatím nenakažených mazových kanálků.

Rizikové faktory akné
Hlavní důvody pro tvorbu akné jsou hormonální nestabilita, špatná výživa a nedostatečná nebo nesprávná péče o pleť.
Z prvního vyplývá, že akné ohrožuje dospívající a to jak muže, tak ženy, protože hormony androgeny jsou přítomné jak v mužském, tak v ženském těle. Změny mazových kanálků postihují někteří však mohou mít genetické predispozice k těžšímu průběhu akné.

Z důvodu hormonální nestability trpí akné také ženy v průběhu menstruačního cyklu, a to nejčastěji několik dní před menstruačním krvácením. Kožní změna mohou pozorovat také těhotné ženy, individuálně k lepšímu nebo horšímu. Nesprávná péče o pleť jako příčina vzniku akné často uzavírá bludný kruh, kdy akné vzniká znovu a znovu kvůli neodborné manipulaci s již vzniklými uhry.

Prevence akné
Prevence akné souvisí s předchozími příčinami vzniku. Pleť by měla být dostatečně čištěna, aby se póry neroznášely nečistotami zvenčí, jako jsou různé prachové částice a současně aby se nezvyšovalo riziko infekce různými bakteriemi, které se tvoří na povrchu pleti.

Čistit pleť je doporučováno dvakrát denně, ráno a večer.
Ze stravy působí příznivě vyvážená strava s dostatkem minerálů a vitaminů, dostatek ovoce a zeleniny, luštěniny a ryby. Z minerálů stojí za to zmínit zinek, který je celkově pro pleť jedním z nejdůležitějších.
Pro tvorbu akné naopak mluví požívání alkohol, kouření cigaret nebo konzumace příliš kořeněných a mastných jídel. Negativně může působit i přemíra cukrů a umělých sladidel.

Stejně jako u dalších kožních onemocnění může za akné částečně vnitřní pohoda organismu. Pokud bude tělo vystavováno neustálým stresům, je nasnadě, že se to projeví i na stavu zdraví pokožky.

Příznaky a projevy akné
Postupný vývoj hnisavého uhříku probíhá takto: první známka zánětu, ovšem ne ještě viditelná okem se nazývá mikrokomedo. Mazový kanálek je zde zúžen a ucpán odumřelými kožními buňkami.

Hromadícím se mazem a dalšími zrohovatělými buňkami se z mikromeda stává postupně tzv. uzavřené komedo. Uzavřená komeda nejsou na pleti při běžném pozorování viditelná, pouze při bližším pohledu na napnutou pleť.
Z uzavřeného komeda se může stát tzv. otevřené komedo, které je viditelné i na povrchu kůže jako všeobecně známá černá tečka. Černé tečky se nejčastěji objevují v tzv. T-zóně, tj. na bradě, na nose a na čele.
Pokud toto otevřené komedo praskne, vylije se jeho obsah do podkoží, kde způsobí zánětlivou reakci. Zánětlivá ložiska se projevují jako známé pupínky s hnisavým nebo vodnatým obsahem.

Léčba akné
Léčba akné se dělí na lokální léčbu přímo na poškozené pokožce a celkovou léčbu, kdy se léčí elý organismus pomocí komplexních tablet.

Lokální léčba spočívá v péči o komedomy, kdy se snažíme zbavit jejich nahromaděného obsahu, ale i zabránit jejich další tvorbě. Zde mluvíme o lokálních retinolech.

Dále lokální léčiva zahrnují antibakteriální látky, které zbavují povrch pleti škodlivých mikroorganismů. Jsou to buď desinfekční prostředky, nebo lokální antibiotika. U antibiotik je třeba dodržet dobu a frekvenci aplikace, při špatném užívání hrozí, že antibiotika přestanou na bakterie způsobující akné účinkovat.

Lokální doplňky k léčbě jsou volně dostupné a vyrábí je mnoho firem. Většinou jsou na bázi kyseliny salicylové, která pomáhá čistit pleť a odstraňovat odumřelé zrohovatělé buňky z povrchu pokožky. Dále často obsahují zinek, který napomáhá hojení pleti a obnově poškozených tkání.

K celkové perorální léčbě se přistupuje v případech akné s těžším průběhem. Jednak se, u žen, zakládá na hormonální bázi, kdy některé hormonální antikoncepce zlepšují průběh akné ( Jeanine, diane 35 a další ). Ženské hormony obsažené v hormonální antikoncepci vedou ke snížení tvorby kožního mazu a často i k postupnému ústupu akné.
V kombinaci s hormony je ale většinou nutné věnovat akné i lokání péči. Na léčbu akné se krátkodobě nasazují celková antibiotika, opět v kombinaci s lokální péčí.

Posledním typem celkové léčby akné jsou celkové retinoidy. Působí nejúčinněji, jejich léčbu však provází některé vedlejší účinky. Jelikož tato léčba je dostupná pouze na lékařský předpis, lékař by měl pacienta vždy upozornit na všechna rizika užívání jako poškození nenarozeného plodu nebo suchost kůže a sliznic či bolesti svalů a kloubů.

Jak si mohu pomoci sám
Pleti prospěje, bude-li dvakrát denně umyta speciálním prostředkem. Častější úzkostlivé mytí může být na škodu. Stejně tak mytí příliš alkalickými prostředky jako je mýdlo.
Zdánlivě nutné vymačkávání komedomů může často způsobit rozsev do dalších míst na pokožce, a proto je nutné šetrnou expresi zánětlivých uhříků provádět na čisté pleti a výhradně čistýma rukama.

Tzv. peeling pomáhá k vhodnému čištění pleti, ne však u hnisavých komedomů, kdy naopak lépe roznáší infekci po pleti.
Existuje nesčetně pouček a rad jak zacházet s akné. Doporučuje se například přejíždět po obličeji citronem pro rozjasnění pleti, požívání kvasnic pro zlepšení stavu pleti.

Pokud nemáme problémy s citlivou kůží, můžeme na aknózní pleť použít alkoholové čistící prostředky, které jsou běžně dostupné v lékárnách i drogeriích. Neměli bychom opomínat hydrataci pleti krémy, zde je třena upřednostnit řídké krémy nebo pleťová mléka, která nebudou póry zbytečně ucpávat.

Pokud se potýkáme s těžkým průběhem akné, odborný kožní lékař nám může nejen předepsat rychlejší léčbu, ale předejít například nevzhledným jizvám.

Komplikace akné
S návštěvou lékaře by se nemělo příliš dlouho otálet, pokud je akné natolik těžké, že hrozí zanechání jizev. V těchto případech často léčebná kosmetika nestačí a lépe pomůže odborná ruka.
Případné vzniklé jizvy mohou na pleti zůstávat ještě dlouho po prodělání puberty, i tady je však možná pomoc. Jizvy po akné se nejčastěji odstraňují pomocí laseru. Kdy se paprskem porušená pleť donutí k nové regeneraci. Tento zákrok však může být při zásahu na větších plochách dost nákladnou záležitostí.


O TianDe

17. června 2018 v 1:23 | Zdeňka |  O tianDe

TianDe je unikátní kosmetika a produkty pro zdraví, která je vyráběná dle originálních tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje.Produkty obsahují vysoké procento přírodních složek a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost a zároveň velmi jemně působí na organismus. Při správném používání těchto produktů je výsledek srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Společnost tianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur.
Produkcí tianDe je kolekce exkluzivních kosmetických prostředků a výrobků, které byly vyvinuty na základě starodávných receptur orientální medicíny a nejnovějších vědeckých poznatků. Každý výrobek tianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience, jako jsou výtažky z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos, aj.), éterické oleje (z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík).

Díky vysokému procentuálnímu obsahu přírodních složek ve výrobcích tianDe získáte vysokou účinnost a jemné působení na vaši pokožku.

Produkty mají příznivý vliv nejen na tělo, ale i na duši. Proto na každém z nich najdete vyšší duchovní značku spojení s Bohem a Vesmírem symbol Óm.

Óm je symbolem absolutna a sjednocení všech moudrostí.


Zdeňka - Styling pokec

Já a moje vize

17. června 2018 v 0:06 | Zdeňka |  O nás
Co o sobě a své vizi napsat.

Nekomformní člověk, který si prošel v životě svým. Víc asi není potřeba komentovat. Proto je mým přáním a snem vytvořit nekomformní blog s jiným pohledem na zdraví, na krásu, vymykající se z uniformity jiných obdobných blogů.

Pomáhat lidem ke zdraví, ke kráse, snad ke zdravému životnímu stylu. Tak jak to má dnes již blog v názvu - pokec o stylingu, kosmetice, zdraví, aby se ostatní tady trošku našli, zorientovali se v tolika nepřeberných nabídkách, ulehčit jim výběr nejen kosmetiky, třeba i poradit s kosmetikou, pomoci jim s celým stylingem a se vším co s tím souvisí, i s výběrem vizážistek, kadeřnic.

O tom všem by měl blog být. A snad s pomocí čitatelek bude aspoň trošku zábavný. A to nejen pro ženy.

Vaše Zdeňka - Styling pokec


Úvod

16. června 2018 v 22:03 | Zdeňka |  ÚVOD
Vážené čtenářky.

Děkujeme především za Vaši návštěvu našeho nově udělaného blogu a vítáme Vás mezi odběratelkami novinek.

Představa o čem by blog měl být vyplývá už ze samotného názvu. Styling pokec - krása, zdraví a vše ostatní.

Současně v této chvíli poprosíme Vás všechny návštěvnice o pomoc při tvoření blogu. Proto pokec a o hojné komentáře ke všemu napsanému. Rovněž poprosíme o Vaše názory na kosmetiku, zdraví. Prostě trošku nám pomoci tvořit blog, aby byl pro Vás zajímavý a čitelný. Pro začátek jsme pro vás připravili malou anketu. V rámci blogu pak budeme nabízet kosmetiku tianDe, což je Čínsko-Altajská léčebná kosmetika - ale to až v samostatném článku.

Přeji vám krásné chvíle strávené na našem blogu Styling pokec - krása, zdraví a vše ostatní

Zdeňka